19 Gusht 2018, 21:38

The secret of Marina Vjollca, as he did for Getoar himself

Sekreti i Marina Vjollcës, ja si e bëri për vete Getoarin

XING

Sekreti i Marina Vjollcës, ja si e bëri për vete Getoarin

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë padyshim një nga çiftet e preferuar të publikut shqiptar që prej fillimit të lidhjes së tyre e deri më sot që ata janë të martuar. Gjatë kësaj kohe thashethemet mbi ta nuk kanë pasur të ndalur pasi edhe publiku është kurioz të dijë mbi të rejat e çiftit.

Sekreti i Marina Vjollcës, ja si e bëri për vete Getoarin

Një detaj që nuk dihej është si e bëri Marina për vete Getoarin i cili duhet përmendur që më parë ka pasur disa lidhje me vajza bukuroshe që komentoheshin shumë në media, megjithatë vetëm me Marinën reperi shkoi drejt altarit.

Sekreti i Marina Vjollcës, ja si e bëri për vete Getoarin

Siç duket ka qenë buzëqeshja ajo që e ka bërë Getin të dashurohet pas Marinës. "Ne kurrë nuk do t’i dimë të gjitha të mirat, që një buzëqeshje e thjeshtë bën", shkruan Marina në foton e saj të fundit ku shfaqet duke buzëqeshur.

Sekreti i Marina Vjollcës, ja si e bëri për vete Getoarin