16 Gusht 2018, 22:16

The sister posts the picture with her mom, Besi captures the details that others did not notice

E motra poston foton me mamin, Besi kap detajin që të tjerët nuk e vunë re

XING

E motra poston foton me mamin, Besi kap detajin që të tjerët nuk

Tanimë jo vetëm Besi dhe Xhensila, por edhe familjarët e tyre janë shumë të njohur për publikun. Motrën e Besit, Anën e njihni të gjithë pasi ajo i përket botës së televizionit, por po ashtu edhe mamanë e Besit e njihni pasi aktori ka postuar foto me të duke i kushtuar dedikime.

E motra poston foton me mamin, Besi kap detajin që të tjerët nuk

Ditën e sotme ka qenë Ana që ka publikuar një foto me të ëmën ku shkruan: "Ti, Hyjni e shpirtit tim. Më e mira, gjithë jeta ime". Ndërsa Besi siç duket e ka parë foton me shumë imtësi dhe ka kapur një detaj që të tjerë nuk e kanë vënë re.

E motra poston foton me mamin, Besi kap detajin që të tjerët nuk

"A m'duket mu apo ju ka thy pak dhembi mamait? Lottttt", komenton Besi.

E motra poston foton me mamin, Besi kap detajin që të tjerët nuk