11 Gusht 2018, 18:31

The tragic accident in Divjaka, the driver crashes to death a 6-year-old

Aksident tragjik në Divjakë, shoferja përplas për vdekje 6-vjeçarin

XING

Aksident tragjik në Divjakë, shoferja përplas për vdekje

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në Divjakë. Një 35-vjeçare ka përplasur për vdekje një fëmijë 6 vjeç. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:10 kur në qendër të qytetit të Divjakës 35-vjeçarja me iniciale M.M. ka aksidentuar 6-vjeçarin. I mituri ka ndërruar jetë ndërsa shoferja është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lushnje dhe po kryhen veprimet proceduriale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Burimi: Panorama