23 Qershor 2023, 17:22

The unexpected happens to Luiz during the performance at Elvana's concert: Big Brother allowed it this time

Luizit i ndodh e papritura gjatë performancës në koncertin e Elvanës: E lejoi këtë herë Vëllai i Madh

XING

Luizit i ndodh e papritura gjatë performancës në koncertin e

Luiz Ejlli ishte një ndër artistët e ftuar për të performuar në koncertin e Elvana Gjatës që mbajt në stadiumin “Air Albania”. Ai performoi për publikun disa nga këngët e tij të cilat kohët e fundit janë bërë hite.

Teksa po këndonte në skenë, papritur në qiell është shfaqur një dron dhe këtë moment Luizi e ka ndarë më fansat e tij në Instagram.

“E lejoi këtë herë dronin vëllai i madh”, shkruan Luizi.

Luizit i ndodh e papritura gjatë performancës në koncertin e