11 Qershor 2023, 13:07

The video that is making the rounds on the network/ Luiz holds a concert in America and they fill him with dollars

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Luizi mban koncert në Amerikë dhe e mbushin me dollarë

XING

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Luizi mban koncert në

Prej disa ditësh Luiz Ejlli ka udhëtuar në Amerikë ku do të performojë në disa vende. Këngëtari ka nisur me koncertet dhe fansat e tij në Amerikë e kanë pritur më së miri.

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Luizi mban koncert në

Në rrjete sociale po qarkullon një video ku Luizi shihet në skenë i mbushur me dollarë. Këngëtari ka interpretuar disa nga hitet si: “Me ty”, “2 shotsa” dhe “Përjetësisht”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by luiiz_kiara (@luiiz_kiara)