15 Gusht 2018, 00:40

The well-known presenter leaves her name, the boyfriend bites her back in the middle of the street

Prezantuesja e njohur lë nam, i dashuri i kafshon të pasmet në mes të rrugës

XING

Prezantuesja e njohur lë nam, i dashuri i kafshon të pasmet në

Prezantuesja e njohur nga "Geordie shore", Chloe Ferry njihet për skandalet që e kanë shoqëruar gjatë karrierës. Mbrëmjen e djeshme 22-vjeçarja i kishte nxjerrë në pah asetet e saj e veshur me pantallona tyli. I dashuri, aktori Sam Gowland nuk mundi t'i rezistonte dhe çifti lanë nam në mes të rrugës.

Prezantuesja e njohur lë nam, i dashuri i kafshon të pasmet në

Paparacët e kanë fotografuar Sam duke i kafshuar të pasmet Chloes teksa ndodheshin në Newcastle për të filmuar serinë e radhës të "Goldie shore". Në një foto tjetër çifti shihet duke u përqafuar teksa Sam mban duart tek të pasmet bombastike të Chloes.

Prezantuesja e njohur lë nam, i dashuri i kafshon të pasmet në