9 Gusht 2019, 10:46

The wind is driving the Greeks, showing the tangled rear during the holidays

Era çmend grekët, tregon të pasmet me tanga gjatë pushimeve

XING

Era çmend grekët, tregon të pasmet me tanga gjatë

Pas koncerteve të shumta, më në fund Era Istrefi ka gjetur kohë për veten dhe prej disa ditësh ndodhet me pushime në Mykonos së bashku me miqtë dhe këngëtarin e njohur britanik Julian Perretta me të cilin përflitet se është në një lidhje.

Era çmend grekët, tregon të pasmet me tanga gjatë

Nga Mykonos Era ka postuar së fundmi disa foto me rrobabanjo ku shfaqet në super formë e ku në pah ka vënë të pasmet.

Era çmend grekët, tregon të pasmet me tanga gjatë

"Vajzat duan vetëm diell", shkruan Era.

Era çmend grekët, tregon të pasmet me tanga gjatë

Komplimentat nuk kanë munguar për këngëtaren e cila di si ta tërheq vëmendjen.

Era çmend grekët, tregon të pasmet me tanga gjatë

Era çmend grekët, tregon të pasmet me tanga gjatë

Era çmend grekët, tregon të pasmet me tanga gjatë

Era çmend grekët, tregon të pasmet me tanga gjatë

Era çmend grekët, tregon të pasmet me tanga gjatë

Era çmend grekët, tregon të pasmet me tanga gjatë

Era çmend grekët, tregon të pasmet me tanga gjatë

Era çmend grekët, tregon të pasmet me tanga gjatë

Era çmend grekët, tregon të pasmet me tanga gjatë