4 Gusht 2019, 22:59

The wind or Robert? Nora is surprised at the answer

Erën apo Robertin? Nora habit me përgjigjen

XING

Erën apo Robertin? Nora habit me përgjigjen

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe ndër më të komentuarat në media prej vitesh, Nora Istrefi ishte e ftuar së fundmi në rubrikën "Kë zgjedh" në "Mirage".

Erën apo Robertin? Nora habit me përgjigjen

Gjatë emisionit Norës i ra një nga pyetjet më të sikletshme, zgjedh mes motrës apo bashkëshortit?

Erën apo Robertin? Nora habit me përgjigjen

"Erën, se e kom motër”, u përgjigj Nora pasi u mendua pak.

Erën apo Robertin? Nora habit me përgjigjen

Nora dhe Era kanë treguar gjithnjë që kanë një raport shumë të mirë me njëra-tjetrën. Pak kohë më parë ato publikuan edhe bashkëpunimin e tyre të parë që u prit shumë mirë nga publiku.

Erën apo Robertin? Nora habit me përgjigjen

Erën apo Robertin? Nora habit me përgjigjen

Erën apo Robertin? Nora habit me përgjigjen

Erën apo Robertin? Nora habit me përgjigjen