7 Gusht 2018, 10:05

The woman was self-styled with a pistol, police arrested in Durres

Gruaja iu vetëvra me pistoletë, arrestohet polici në Durrës

XING

Gruaja iu vetëvra me pistoletë, arrestohet polici në Durrës

Ditën e djeshme  Merita Hajdari bashkëshortja e efektivit të policisë së Durrësit Sherif Hajdari qëlloi veten me një pistoletë në kokë duke u vetëvrarë.

Gruaja iu vetëvra me pistoletë, arrestohet polici në Durrës

Siç treguan familjarët që ndodheshin në pranë çiftit, pak përpara se 47-vjeçarja  t’i jepte fund jetës kishin dëgjuar që po debatonte me bashkëshortin e saj. Më pas në kushte depresive kishte qëlluar veten me një plumb në kokë.

Gruaja iu vetëvra me pistoletë, arrestohet polici në Durrës

Sipas 'Panorama' ditën e sotme është mësuar se është arrestuar bashkëshorti i saj, i cili akuzohet si shkaktar i vetëvrasjes së 47-vjeçares. Efektivi i policisë është shoqëruar nga autoritetet dhe është nën hetim.

Gruaja iu vetëvra me pistoletë, arrestohet polici në Durrës