4 Gusht 2018, 11:19

The youngest showbiz couple, Adelina Berisha, about the son of the Albanian MP

Çifti më i ri i showbiz-it, Adelina Berisha në lidhje me djalin e deputetit shqiptar

XING

Çifti më i ri i showbiz-it, Adelina Berisha në lidhje me djalin

Këngëtarja Adelina Berisha është bërë  e njohur për publikun shqiptar me këngët e saj të shumta, të cilat kthehen menjëherë në hite dhe numërojnë shumë klikime në Youtube.

Çifti më i ri i showbiz-it, Adelina Berisha në lidhje me djalin

Siç dihet Adelina është një ndër vajzat më seksi në showbiz-in shqiptar, mirëpo ajo gjithmonë është munduar që jetën e saj private ta mbaj larg vëmendjes së publikut.

Çifti më i ri i showbiz-it, Adelina Berisha në lidhje me djalin

Së fundmi është zbuluar se bukuroshja bjonde është në një lidhje me djalin e deputetit të njohur Lefter Koka. ‘Bluetooth’ ka zbuluar se Adelina dhe Arbër Koka prej disa kohësh janë të lidhur dhe shumë të dashuruar.

Çifti më i ri i showbiz-it, Adelina Berisha në lidhje me djalin

Nga burimet është mësuar se dyshja është njohur nga një shoqëri e përbashkët dhe që prej asaj kohe janë parë shpesh herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Çifti më i ri i showbiz-it, Adelina Berisha në lidhje me djalin