29 Gusht 2018, 14:48

The youngest showbiz couple, Beatrix Ramosaj, in the arms of the well-known repertoire

Çifti më i ri i showbizit, Beatrix Ramosaj në krahët e reperit të njohur

XING

Çifti më i ri i showbizit, Beatrix Ramosaj në krahët e

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj këtë verë e ka ndezur rrjetin me pozat e nxehta ku ekspozonte format seksi, foto që kanë marrë vëmendjen e të gjithëve. Ajo ka publikuar foto nga puna e pushimet, por jetën private e ka mbajtur larg syve të publikut.

Çifti më i ri i showbizit, Beatrix Ramosaj në krahët e

Megjithatë, burime për 'Iconstyle' kanë mësuar se këngëtarja ka nisur një romancë të re me reperin Escobars. Ata janë njohur gjatë muajve të kësaj vere dhe reperi e ka kaluar verën në Shqipëri në shoqërinë e Beatrixit.

Çifti më i ri i showbizit, Beatrix Ramosaj në krahët e

Megjithëse ajo nuk ka asnjë postim me Escobarsin në profilin e saj në Instagram, ky i fundit në çdo highlight ka publikuar këngëtaren, të cilën e ka filmuar në momente të ndryshme duke ngrënë, duke notuar e duke marrë rreze dielli. Madje në një video ai e ka quajtur Beatrixin edhe 'zemër'.

Çifti më i ri i showbizit, Beatrix Ramosaj në krahët e

Çifti më i ri i showbizit, Beatrix Ramosaj në krahët e

Çifti më i ri i showbizit, Beatrix Ramosaj në krahët e

Çifti më i ri i showbizit, Beatrix Ramosaj në krahët e