15 Gusht 2019, 19:06

These photos of Sonic in his new room will make your day sweet (Views)

Kjo video e Zërit në dhomën e tij të re do t’iu ëmbëlsojë ditën

XING

Kjo video e Zërit në dhomën e tij të re do t’iu

Prindërit e njohur të showbizit, Elita Rudi dhe Gjiko, janë shumë të lidhur pas djalit të tyre Zërit, i cili është bërë një emër shumë i dëgjuar falë vëmendjes që prindërit i kushtojnë në çdo moment.

Kjo video e Zërit në dhomën e tij të re do t’iu

Ditën e martë, reperi i njohur Gjiko, ndau me ndjekësit e tij një video ku dukej se çifti i njohur kishin nisur me arredimin e dhomës së të birit. Në video dukej një tapet i butë në formë puzzle dhe me ngjyra të ndryshme. 

Kjo video e Zërit në dhomën e tij të re do t’iu

Sot ka qenë Elita ajo që ka ndarë një video në instastoryn e saj. Në video shfaqet Zëri i cili është shtrirë në tapetin e butë të dhomës së tij të re, rrethuar nga lodra të ndryshme. Ai duket se po argëtohet shumë dhe bën lëvizje të shumta në dhomë duke u mundur të çohet por këmbët e vogla nuk i mbajnë dhe rrëzohet vazhdimisht. Në sfond dëgjohen të qeshurat e Elitës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zëri i @elita.rudi dhe @gjikotheflyboy 😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Kjo video e Zërit në dhomën e tij të re do t’iu

Kjo video e Zërit në dhomën e tij të re do t’iu

Kjo video e Zërit në dhomën e tij të re do t’iu

Kjo video e Zërit në dhomën e tij të re do t’iu

Kjo video e Zërit në dhomën e tij të re do t’iu

Kjo video e Zërit në dhomën e tij të re do t’iu

Kjo video e Zërit në dhomën e tij të re do t’iu