21 Qershor 2023, 23:36

They accuse her of loving him for his wealth, says the 29-year-old engaged to the 75-year-old billionaire: We need

Akuzojnë se e do për pasurinë, flet 29-vjeçarja e fejuar me miliarderin 75 vjeç: Ne duhemi

XING

Akuzojnë se e do për pasurinë, flet 29-vjeçarja e fejuar

Një modele 29-vjeçare dhe partneri i saj miliarder, 75 vjeç, kanë festuar ditëlindjen e saj në një restorant elegant në Los Angeles.

Akuzojnë se e do për pasurinë, flet 29-vjeçarja e fejuar

Co Ngan nga Vietnami bëri bujë kur u fejua me CEO dhe sipërmarrësin e shtëpisë së modës në Los Angeles, Wynn Katz në 2021.

Akuzojnë se e do për pasurinë, flet 29-vjeçarja e fejuar

Dyshja ishin bashkë prej dy vitesh, ndërsa ajo tha në atë kohë se nuk ishte e mërzitur kur përdoruesit e rrjeteve sociale e akuzuan se ishte me të për paratë e tij, duke shtuar se ata janë bashkë për shkak të dashurisë.

Akuzojnë se e do për pasurinë, flet 29-vjeçarja e fejuar

Çifti festoi ditëlindjen e 29 të modeles në restorantin me famë botërore Mastro's Ocean Club në Newport Beach më 24 prill.

Akuzojnë se e do për pasurinë, flet 29-vjeçarja e fejuar

Ngan shpjegoi se dyshja nuk kishin mundur të shiheshin për të festuar ditëlindjet për shkak të pandemisë Covid, duke thënë: “Për shkak të pandemisë, ne kemi qenë në gjendje të jemi bashkë për këtë festë vetëm dy herë. Nuk kam qenë në gjendje të jem me të gjatë ditëlindjeve të tij, gjë që më bëri të ndihem shumë në faj”.

Akuzojnë se e do për pasurinë, flet 29-vjeçarja e fejuar