10 Qershor 2023, 00:14

They ask him about Efi, Luizi: I don't have time to drink coffee with my mother, I will have about Efi

E pyesin për Efin, Luizi: Unë s'kam kohë të pi kafe me nënën time, do kem për Efin

XING

E pyesin për Efin, Luizi: Unë s'kam kohë të pi kafe me

Luiz Ejlli mori pjesë si opinionist i emisionit Për’Puthen, ku foli edhe për marrëdhënien e tij me Efin. Raporti i tyre është komentuar shpesh dhe pas daljes nga shtëpia e famshme ata nuk janë parë në asnjë rast bashkë.

I pyetur për raportin aktual të tyre dhe nëse janë takuar Luizi tha: “Mirë i kam marrëdhëniet. Nuk kam kohë të pi kafe me nënën time, të kem kohë me pi me Efin”.

“Do e pi, me qumësht të ftohtë ajo, makiato unë si gjithmonë”, tha këngëtari.

E pyesin për Efin, Luizi: Unë s'kam kohë të pi kafe me