9 Qershor 2023, 14:23

They caught up, Luizi tells what unites him with Jurgena

U kapën mat, Luizi tregon çfarë e bashkon me Jurgenën

XING

U kapën mat, Luizi tregon çfarë e bashkon me Jurgenën

Ditën e djeshme Luizi dhe Jurgena u kapën mat në të njëjtin vend dhe të njëjtën orë. Ato ndodheshin në një sallon flokësh dhe në rrjet filluan aludime se dyshja mund të jenë bashkë.

Mirëpo më vonë Jurgena tregoi se ishte e gjitha rastësi dhe të njëjtën gjë ka konfirmuar së fundmi dhe Luizi. Këngëtari është futur live në Instagram ku ka thënë se me Jurgenën e ka bashkuar rastësia dhe askush nuk e do Kiarën sa ai.

Kujtojmë se Kiara ndodhet në Turqi ku po merret me xhirimet për reality shown "Kepi i VIP-ave".