24 Qershor 2023, 16:29

They denied the relationship, the two actors liked by Albanians were caught together

E mohuan lidhjen, kapen mat bashkë dy aktorët e pëlqyer nga shqiptarët

XING

E mohuan lidhjen, kapen mat bashkë dy aktorët e pëlqyer nga

Më në fund është dokumentuar lidhja mes dy aktorëve shumë të pëlqyer nga shqiptarët prej serialit Çapkëni i pasur, i cili transmetohet në TV Klan dhe theu rekordin e shikueshmërisë. Afra Safraçoglu dhe Mert Ramazan Demir, për muaj të tërë mohuan thashethemet, por së fundmi janë fotografuar nga paparacët teksa shkëmbenin një puthje.

E mohuan lidhjen, kapen mat bashkë dy aktorët e pëlqyer nga

Dyshja ndodhen me pushime në Göcek. Pamjet e çiftit, kanë bërë xhiron në rrjetet sociale. Duke shijuar detin dhe diellin, të dashuruarit kanë kaluar momente romantike në det.

E mohuan lidhjen, kapen mat bashkë dy aktorët e pëlqyer nga

Lidhja e dy aktorëve ka shkaktuar dhe shumë kritika pasi Mert ka qenë shok me ish-të dashurin e Afrës, Mert Yazicioglu. Ata u ndanë pas 4 vitesh bashkë dhe Afra hodhi poshtë thashethemet se dikush i tretë ishte shkak i ndarjes së tyre.

E mohuan lidhjen, kapen mat bashkë dy aktorët e pëlqyer nga