3 Gusht 2019, 16:17

They posted videos of him kissing another girl, Baby G's boyfriend reacts

I publikuan video ku puthte një vajzë tjetër, reagon i dashuri i Baby G

XING

I publikuan video ku puthte një vajzë tjetër, reagon i dashuri i

I dashuri i Baby G, Lim Hoti me të cilin këngëtarja publikoi edhe një këngë që pati sukses, ishte në qendër të vëmendjes ditën e djeshme për shkak të videos që u publikua në media.

I publikuan video ku puthte një vajzë tjetër, reagon i dashuri i

Në video Limi shfaqej duke puthur në qafë një vajzë teksa ndodheshin në club. 

I publikuan video ku puthte një vajzë tjetër, reagon i dashuri i

Pas kësasj videoje, Limi ka reaguar me një postim në Instastory ku shfaqet me të vëllain dhe me humor shkruan se ngjajnë aq shumë sa portalet i ngatërrojnë.

I publikuan video ku puthte një vajzë tjetër, reagon i dashuri i

"Me vëllain tim. Ngjasojmë aq shumë sa dhe portalet na ngatërrojnë", ka shkruar Limi.

I publikuan video ku puthte një vajzë tjetër, reagon i dashuri i

I publikuan video ku puthte një vajzë tjetër, reagon i dashuri i

I publikuan video ku puthte një vajzë tjetër, reagon i dashuri i

I publikuan video ku puthte një vajzë tjetër, reagon i dashuri i

I publikuan video ku puthte një vajzë tjetër, reagon i dashuri i

I publikuan video ku puthte një vajzë tjetër, reagon i dashuri i