16 Gusht 2018, 19:12

They said that she was separated from Eva, Jozefina Topalli's son posts the picture with a woman's arm

Thanë se është ndarë nga Eva, djali i Jozefina Topallit poston foton krah një femre

XING

Thanë se është ndarë nga Eva, djali i Jozefina Topallit

Djali i Jozefina Topallit, Genari ka qenë në qendër të vëmendjes për muaj të tërë për shkak të thashethemeve se ai dhe moderatorja simpatike Eva Murati janë ndarë, fjalë të cilat çifti fillimisht i hodhi poshtë. Megjithatë kjo nuk e ndali rrymën e lajmeve që vazhdonin të shpërndaheshin me shpejtësi e ku thuhej se Eva dhe Genoari janë ndarë.

Thanë se është ndarë nga Eva, djali i Jozefina Topallit

Fakti që çifti nuk po postojnë më foto së bashku i shtoi edhe më shumë thashethemet dhe akoma më shumë e ka ngatërruar situatën foto e fundit nga Genari. Ai ka postuar një pikturë ku shihet një çift të dashuruarish në Paris dhe krah tyre edhe qeni i familjes. 

Thanë se është ndarë nga Eva, djali i Jozefina Topallit