2 Gusht 2018, 10:11

They said they were separated, but see what the Pride proudly says about Luana

U tha se janë ndarë, por shihni ç’thotë publikisht Krenari për Luanën

XING

U tha se janë ndarë, por shihni ç’thotë publikisht

Moderatorja Luana Vjollca është një ndër personazhet më të përfolur në media. Prej kohësh është aluduar se ajo dhe biznesmeni Krena Çoçaj janë në një lidhje, mirëpo një gjë e tillë ende nuk është konfirmuar nga dyshja.  

U tha se janë ndarë, por shihni ç’thotë publikisht

Por prej disa javësh në media qarkulloi lajmi se moderatorja seksi i kishte dhënë fund marrëdhënies së gjatë me Çoçaj.  Por siç duket një gjë e tillë nuk është aspak e vërtet pasi së fundmi Krenari i ka lënë Luanës një mesazh publik.

U tha se janë ndarë, por shihni ç’thotë publikisht

Luana ka shpërndarë në profilin e saj një video ku tregon se po përgatitet për një koncert në Ulqin, ku ka shkruar: ‘Ulqini a jeni gati për sonte? Zjarr”. Përshkrimi i saj është komentuar dhe nga ana e Krenarit, i cili me humor i ka shkruar: ‘Dikush të thërras zjarrfikësen’.

U tha se janë ndarë, por shihni ç’thotë publikisht

Moderatorja nuk e ka lënë me aq dhe i ka kthyer atij një përgjigje. ‘Thirri ti’, i shkruan Luana duke konfirmuar kështu se ata janë ende në një lidhje.

 

Ulqini a jeni gati per sonte??? 🔥

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on