4 Gusht 2018, 15:27

They said they were separated, Luana and Pride take the big step for their relationship

Thanë se janë ndarë, Luana dhe Krenari marrin hapin e madh për lidhjen e tyre

XING

Thanë se janë ndarë, Luana dhe Krenari marrin hapin e madh

Moderatorja Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj  janë një nga çiftet më të komentuar së fundmi. Ata ndonëse nuk e kanë pranuar asnjëherë lidhjen publikisht, shkëmbejnë shpesh herë komente që kanë ngjallur dyshime tek fansat.

Thanë se janë ndarë, Luana dhe Krenari marrin hapin e madh

Mirëpo javët e fundit qarkulloi lajmi se Luana i kishte dhënë fund marrëdhënies me biznesmenin, por çdo gjë u përgënjeshtrua pas disa komenteve që dyshja shkëmbeu në rrjetet sociale. Siç duket ata jo vetëm që janë bashkë, por kanë shumë plane për të ardhmen e tyre.

Thanë se janë ndarë, Luana dhe Krenari marrin hapin e madh

Sipas burimeve pranë ‘Panorama Plus’ kanë treguar se në koncertin që Luana ka mbajtur në Ulqin ka qenë e shoqëruar me biznesmenin  e njohur.  Po këto burime kanë treguar se Krenari tashmë nuk do jetë vetëm i dashuri i moderatores, por edhe menaxheri i saj. Ai synon që ta bëj të famshme Luanën si këngëtare dhe ta kthej në një ndër më të paguarat.

 

Thanë se janë ndarë, Luana dhe Krenari marrin hapin e madh

Deri më tani bukuroshja bjonde ka pasur shumë sukses me dy këngët që publikoi këtë sezon veror. Bashkëpunimi me Bujar Qamilin ‘Mi dhe flakë mallit tim’, por edhe ‘Vetëm ty’  u kthyen në hite që po dëgjohen nga të gjithë.

Thanë se janë ndarë, Luana dhe Krenari marrin hapin e madh