1 Gusht 2019, 18:52

They take Instagram after seeing Zhegrova, Qqa gets angry with the footballer

I marrin Instagramin pasi shau Zhegrovën, Qeqa acarohet me futbollistin

XING

I marrin Instagramin pasi shau Zhegrovën, Qeqa acarohet me futbollistin

Pak muaj më parë bëri bujë në media sherri mes moderatores sportive, Qeqa Krelani dhe futbollistit  kosovar, Edon Zhegrova. E ftuar në “Xing me Ermalin”, Qeqa tha: “Ishte duke luajtur Kosova me Danimarkën dhe është një futbollist Edon Zhegrova që nuk e kam qejf, më duket i dashuruar me vetveten ai çuni. Kishte dy shanse brenda një shansi, ta pasonte ose ta bënte vetë golin. Teksa po komentoja, mendova se e fika mikrofonin dhe ja dhashë fjalën kolegut. ‘Po gjuaje o idiot’, bërtita duke menduar se e kisha fikur mikrofonin. U dëgjova live dhe doli në transmetim".

I marrin Instagramin pasi shau Zhegrovën, Qeqa acarohet me futbollistin

Deklaratë kjo që nuk u prit mirë nga ana e futbollistit i cili u kthye moderatores dhe e quajti të ulët për mënyrën se si ka folur. Siç duket telashet për Qeqën u shtuan pas sherrit me futbollistin pasi moderatores i morën Instagramin dhe duket se fajtor janë fansat e Zhegrovës.

I marrin Instagramin pasi shau Zhegrovën, Qeqa acarohet me futbollistin

Në një nga postimet u tha se nëse Qeqa e donte Instagramin pas duhet që ti kërkonte falje Zhegrovës. Mirëpo, Qëndresa mundi të merrte pas profilin e saj dhe në një postim ajo i është kthyer keq Zhegrovës.

I marrin Instagramin pasi shau Zhegrovën, Qeqa acarohet me futbollistin

“Lojtar ka shumë. Futbollista ka pak. Juve lojtarëve reklamues të Instagramit vetëm mund t’ju them një shprehje që ma ka mësuar babi im i ndjerë futbollist: “Një futbollist që puth më shumë femra se tituj, nuk është futbollist”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

I marrin Instagramin pasi shau Zhegrovën, Qeqa acarohet me futbollistin

I marrin Instagramin pasi shau Zhegrovën, Qeqa acarohet me futbollistin

I marrin Instagramin pasi shau Zhegrovën, Qeqa acarohet me futbollistin

I marrin Instagramin pasi shau Zhegrovën, Qeqa acarohet me futbollistin

I marrin Instagramin pasi shau Zhegrovën, Qeqa acarohet me futbollistin

I marrin Instagramin pasi shau Zhegrovën, Qeqa acarohet me futbollistin

I marrin Instagramin pasi shau Zhegrovën, Qeqa acarohet me futbollistin

I marrin Instagramin pasi shau Zhegrovën, Qeqa acarohet me futbollistin