22 Gusht 2018, 20:48

They tie him to the pillar and close his mouth, see what happened to Linda Morina

E lidhin me litar në shtyllë dhe i mbyllin gojën, e tmerrshme ç'ka ndodhur me Linda Morinën

XING

E lidhin me litar në shtyllë dhe i mbyllin gojën, e tmerrshme

Linda Morina është një prej figurave më të njohura e më të komentuara të showbizit shqiptar, e cila tërheq jo rrallëherë vëmendjen e fansave në Instagram.

E lidhin me litar në shtyllë dhe i mbyllin gojën, e tmerrshme

Së fundmi, këngëtarja i ka habitur të gjithë me postimin e fundit. Ajo shfaqet e lidhur në një shtyllë me litar, teksa gojën ja kanë mbyllur me një copë.

E lidhin me litar në shtyllë dhe i mbyllin gojën, e tmerrshme

Linda nuk ka dhënë asnjë sqarim për këtë pozë, ndërkohë ndjekësit kanë reaguar menjëherë në komente për postimin e saj aspak të zakontë.

E lidhin me litar në shtyllë dhe i mbyllin gojën, e tmerrshme