1 Maj 2019, 09:18

Thumboi Alban Ramosaj, Islam Islâm publicly repents

Thumboi Alban Ramosajn, Isli Islami pendohet publikisht

XING

Thumboi Alban Ramosajn, Isli Islami pendohet publikisht

Ditën e djeshme, moderatori i njohur i "Wake Up", Isli Islami, thumboi në Instastoryn e tij këngëtarin Alban Ramosaj.

Thumboi Alban Ramosajn, Isli Islami pendohet publikisht

Teksa ndjekësit i sugjeronin që për postimin e tij të njëmijtë të publikonte një foto tërësisht i zhves.hur si Albani, Isli u shpreh:

"Le të bëhemi çik seriozë dhe mundohuni ta ndani seriozitetin nga shakaja. Nuk kam rrëshkitur ende."

Thumboi Alban Ramosajn, Isli Islami pendohet publikisht

Pasi lajmi se Albani ishte thumbuar nga Isli u përhap në rrjet, ky i fundit për të qetësuar situatën publikoi në Instastoryn e tij këngën e Alban Ramosajt, krahas së cilës shkruante:

"Paqe vëllezër dhe merrni frymë thellë. Dashuri për të gjithë."- shoqëruar me një zemër të kuqe.

Thumboi Alban Ramosajn, Isli Islami pendohet publikisht

Thumboi Alban Ramosajn, Isli Islami pendohet publikisht

Thumboi Alban Ramosajn, Isli Islami pendohet publikisht

Thumboi Alban Ramosajn, Isli Islami pendohet publikisht

Thumboi Alban Ramosajn, Isli Islami pendohet publikisht

Thumboi Alban Ramosajn, Isli Islami pendohet publikisht

Thumboi Alban Ramosajn, Isli Islami pendohet publikisht

Thumboi Alban Ramosajn, Isli Islami pendohet publikisht

Thumboi Alban Ramosajn, Isli Islami pendohet publikisht