8 Gusht 2018, 10:35

Tirana / Loss of vehicle running, wife clashes to death 7-year-old and 26-year-old

Tiranë/ Humb drejtimin e mjetit, gruaja përplas për vdekje 7-vjeçaren dhe 26-vjeçarin

XING

Tiranë/ Humb drejtimin e mjetit, gruaja përplas për vdekje

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e  ditës së sotme në rrugën e Kamzës, ku një grua ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka goditur nënën me dy fëmijët e saj dhe një person me biçikletë. Siç është raportua një vajzë 7- vjeçare ka humbur jetën menjëherë, kurse vajza tjetër 6-vjeç ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Tiranë/ Humb drejtimin e mjetit, gruaja përplas për vdekje

Sipas ‘Balkanweb’ nëna e dy vajzave është e shtruar në spital, ndërsa personi 26-vjeç me biçikletë ka ndërruar jetë më pas. Mësohet se ajo në fillim ka goditur me biçikletën, më pas bordurën dhe në fund nënën me dy vajzat e saj.

Tiranë/ Humb drejtimin e mjetit, gruaja përplas për vdekje

Ndërkohë policia është duke punuar për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ndërsa shtetasja me iniciale R. K është shoqëruar për në polici.

Tiranë/ Humb drejtimin e mjetit, gruaja përplas për vdekje