20 Gusht 2018, 13:24

Tirana / Twin Towers are covered by the flames, in the office fire of the famous lawyer

Tiranë/ Kullat binjake përfshihen nga flakët, në zjarr zyra e avokatit të njohur

XING

Tiranë/ Kullat binjake përfshihen nga flakët, në zjarr zyra

Rreth orës 12:40 të mesditës së sotme, tek dy kullat binjake në bulevardin Dëshmorët e Kombit në Tiranë ka rënë zjarr.

Ende nuk janë zbardhur shkaqet e flakëve megjithatë mësohet se shkëndijat kanë nisur në kabinën elektrike të qendrës.

Policia dhe zjarrfikësja kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje, duke shpëtuar nga flakët edhe nga zyrën e avokatit të njohur, Maks Haxhia, ku fatmirësisht ka patur vetëm dëme materiale.

Tiranë/ Kullat binjake përfshihen nga flakët, në zjarr zyra