6 Gusht 2019, 17:48

Tired of it all, in this state of mind you've never seen Taiwan

E lodhur sa më s'ka, në këtë gjendje se keni parë kurrë Taynën

XING

E lodhur sa më s'ka, në këtë gjendje se keni parë

Ditën e djeshme Tayna i surprizoi të gjithë duke publikuar papritur këngën e saj më të re me titull "Pasite" në bashkëpunim me MC.Kresha dhe Lyrical Son. Kënga u pëlqye shumë dhe gati ka arritur një milion shikime.

E lodhur sa më s'ka, në këtë gjendje se keni parë

Edhe pse në klip shfaqet energjike, në fakt në prapaskenë Tayna ka qenë shumë e lodhur. Reperja ka postuar sot një video ku shfaqet gjatë xhirimeve, e ulur në stol dhe e përhumbur pasi më përpara ka patur 4 koncerte dhe dy klipe.

E lodhur sa më s'ka, në këtë gjendje se keni parë

"24 orë, 4 shfaqje edhe dy klipe qe vazhdun 4 dite po n’fund ja vlen gjithcka kur mundohesh m’i argtu njerzt qe t’dojn edhe merr lavdata. Jom shume e lumtur edhe krenare per krejt. E fillova duke bërë cover të këngëve të tyre dhe tani jam këtu. Të gjitha për një vit e gjysmë.  MC.Kresha, Lyrical Son faleminderit! Ne ja dolëm", shkruan Tayna.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tayna (@tayna) on

E lodhur sa më s'ka, në këtë gjendje se keni parë

E lodhur sa më s'ka, në këtë gjendje se keni parë

E lodhur sa më s'ka, në këtë gjendje se keni parë

E lodhur sa më s'ka, në këtë gjendje se keni parë

E lodhur sa më s'ka, në këtë gjendje se keni parë

E lodhur sa më s'ka, në këtë gjendje se keni parë

E lodhur sa më s'ka, në këtë gjendje se keni parë

E lodhur sa më s'ka, në këtë gjendje se keni parë