30 Gusht 2018, 11:33

Today is a well-known moderator, but see what Rudina Magician looked like before she became famous

Sot është moderatore e njohur, por shihni si dukej Rudina Magjistari para se të bëhej e famshme

XING

Sot është moderatore e njohur, por shihni si dukej Rudina Magjistari

Rudina Magjistari është një prej moderatoreve më të njohura të ekranit, e cila gjatë këtij sezoni na ka shoqëruar çdo ditë me emisionin e pasdites në Tv Klan.

Sot është moderatore e njohur, por shihni si dukej Rudina Magjistari

Rudina ndiqet nga një numër i madh fansash në Instagram, ku është shpesh aktive dhe në kontakt me ndjekësit. Pak më parë, moderatorja ka ndarë me të gjithë një foto të vjetër të sajën para shumë vitesh.

Sot është moderatore e njohur, por shihni si dukej Rudina Magjistari

Ajo shfaqet në moshë të vogël, teksa ka pozuar në plazh me bikini. Siç e shohim në foto, Rudina ka ruajtur të njëjtën buzëqeshje dhe ëmbëlsi që ka pasur që në fëmijëri.

Sot është moderatore e njohur, por shihni si dukej Rudina Magjistari