11 Gusht 2018, 12:10

Today she marries Sara with Lions, sights before the luxury ceremony

Sot martohet Sara me Ledionin, pamjet para ceremonisë luksoze

XING

Sot martohet Sara me Ledionin, pamjet para ceremonisë luksoze

Lajmi se Sara dhe Ledioni do i japin fund beqarisë këtë verë ka disa muaj që është bërë i ditur dhe dita e shumëpritur ka ardhur. Çifti shumë i dashur për publikun, martohen sot në një hotel të liqenit të Komos në Itali. "Blitz.al" bën të ditur se dje është mbajtur një pritje e veçantë për të ftuarit ndërsa sot do të mbahet dasma luksoze madhështore. 

Çifti ka ftuar në dasmë emra të njohur, moderatorë, këngëtarë e bashkëpunëtorë të tyre disa prej të cilëve i ka zbuluar "Blitz".

Sot martohet Sara me Ledionin, pamjet para ceremonisë luksoze
Bruno, Klajdi, Miri, Getoari dhe Alban Skënderaj kanë njoftuar se po nisen për dasmë
Sot martohet Sara me Ledionin, pamjet para ceremonisë luksoze
Xhemi Shehu dhe Ola Hasani (koreografja e Top Channel)
Sot martohet Sara me Ledionin, pamjet para ceremonisë luksoze
Albana Osmani
Sot martohet Sara me Ledionin, pamjet para ceremonisë luksoze
Blendi Fevziu
Sot martohet Sara me Ledionin, pamjet para ceremonisë luksoze
Eneda Tarifa
Sot martohet Sara me Ledionin, pamjet para ceremonisë luksoze
Jetmira Dushi (parukierja e motrave Hoxha)