28 Gusht 2018, 15:41

Today they all know it, but see what Michael looked like before he became famous

Sot e njohin të gjithë, por shihni si dukej Majk para se të bëhej i famshëm

XING

Sot e njohin të gjithë, por shihni si dukej Majk para se të

Majk është një prej reperëve më të njohur të showbizit, emrin e të cilit mbajnë disa prej hiteve më të famshme si "Dashni", "Katile", "Pasha jetën" etj.

Sot e njohin të gjithë, por shihni si dukej Majk para se të

Tashmë të gjithë e njohin dhe reperi ka mbledhur një numër të madh fansash në Instagram, mirëpo e dini si dukej reperi para se të bëhej i famshëm?

Sot e njohin të gjithë, por shihni si dukej Majk para se të

Ai vetë ka publikuar në Instastory një foto të para shumë viteve, ku shfaqet në moshë mjaft të vogël, me flokët bjond me baluke.

"Majku i vogël"- ka shkruar reperi në foton e tij.

Sot e njohin të gjithë, por shihni si dukej Majk para se të