12 Gusht 2018, 23:07

Tragic accident: set off with honeymoons, death raises 'new trap' to the new couple

Aksident tragjik: U nisën me muaj mjalti, vdekja u ngre 'kurth' çiftit të ri

XING

Aksident tragjik: U nisën me muaj mjalti, vdekja u ngre 'kurth'

Ata u kurorëzuan në martesë mbrëmjen e djeshme dhe mëngjesin e sotëm u nisën për muaj mjalti në Izmir, mirëpo nuk e dinin se vdekja u kishte ngritur kurth. Makina e çiftit Ferhat dhe Ozlem Yalin doli nga rruga dhe u përplas me një kamion që kishte ndaluar në autostradën Aydin-Izmir, bëjnë të ditur mediat turke. Në këtë aksident humbi jetën nusja 24-vjeçare ndërsa dhëndri, 28 vjeç i cili po ngiste makinën u plagos. 

Aksident tragjik: U nisën me muaj mjalti, vdekja u ngre 'kurth'

Ekipet e shpëtimit arritën të nxirrnin gjallë nga makina dhëndrin dhe dy persona të tjera që ndodheshin me ta, ndërsa nusja fatkeqësisht nuk mundi të mbijetonte. 

Aksident tragjik: U nisën me muaj mjalti, vdekja u ngre 'kurth'

Aksident tragjik: U nisën me muaj mjalti, vdekja u ngre 'kurth'