9 Qershor 2023, 10:35

Tragic/ The Polish woman falls from the 6th floor of the hotel in Durrës and dies

Tragjike/ Polakja bie nga kati i 6-të i hotelit në Durrës dhe vdes

XING

Tragjike/ Polakja bie nga kati i 6-të i hotelit në Durrës dhe

55-vjeçarja polake me iniciale B.V. ka ndërruar jetë pasi ka rënë aksidentalisht nga kati i gjashtë i hotelit ku po qëndronte.

Shtetasja polake ishte me pushime në Durrës dhe po qëndronte në një hotel në lagjen Nr.13 të qytetit bregdetar.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Burimi: Tv Klan