7 Gusht 2018, 12:37

Trained Sejdini is no longer hiding, photographed with the boss who has stolen his heart

Trejsi Sejdini nuk fshihet më, fotografohet me bosin që i ka vjedhur zemrën

XING

Trejsi Sejdini nuk fshihet më, fotografohet me bosin që i ka vjedhur

"Miss Universe 2018" Trejsi Sejdi është bërë e njohur për publikun shqiptar pas një videoje që u shpërnda me shpejtësi vite më parë, ku ajo së bashku me miqtë dhunonin fizikisht një djalë. Që prej asaj kohë të gjithë  e njohin modelen e njohur si gangsterja e Elbasanit.

Trejsi Sejdini nuk fshihet më, fotografohet me bosin që i ka vjedhur

Trejsi këtë vit u kurorëzua si më e bukura në ‘Miss Universe Albania’ dhe pritet që shumë shpejt të përfaqësojë vendin tonë në Amerikë. Por siç duket modelja ka marrë disa ditë pushimi nga përgatitjet e saj dhe i është përkushtuar jetës private.

Trejsi Sejdini nuk fshihet më, fotografohet me bosin që i ka vjedhur

Si rrallëherë Trejsi ka vendosur që të prezantojë të dashurin e saj. Ajo ka publikuar një foto në ‘Instastory’ ku shfaqet përkrahë të dashurit të saj, të cilit ka zgjedhur mos t’ja tregojë fytyrën.

Trejsi Sejdini nuk fshihet më, fotografohet me bosin që i ka vjedhur