17 Gusht 2018, 13:19

Trauma and hardship, what awaits this horoscope sign at the weekend according to Merit

Trauma dhe vështirësi, çfarë e pret këtë shenjë horoskopi në fundjavë sipas Merit

XING

Trauma dhe vështirësi, çfarë e pret këtë

Planeti "Mars" është sot në kundershtim me Asteroidin "Apollo", asteroidi i pare qe u zbulua qe futet ne trajektoren e Tokes.
Apollo eshte i vecante nga te gjithe Zotat e lashtesise, vazhdimisht eshte i zhgenjyer nga zgjedhjet qe bene ne jeten personale. "Apollo" perfaqeson driten e shpirtit te vlerave dhe ne kete lufte do perfaqesoj anen e drejte te fitores. Do gjejme nderkohe harmoni, terapi dhe shume trauma te diteve te fundit do lehtesohen qofshin keto personale apo familjare njofton Meri.

Dashi duhet te gjej rrugen e vlerave ne familje dhe pas kesaj te drejtohet ne nje qellim me te larte karriere apo per te tjeret

Demi duhet te plotesoj disa kushte ne arsimimin dhe edukimin e vet perpara se te kaloj ne nje faze tjeter me te rendesishme

Binjaket duhet te qetesojne kerkesat e tyre ekonomike duke bere levizje tte nevojshme dhe jo shperdorime pasi vjen nje moment me i veshtire

Gaforrja duhet te gjej driten e humbur brenda vetes dhe me pas te kete kurajo te mbeshtese idte e veta dhe te perballet ndaj antagonizmit

Luani do kete mundesi te rikuperoj traumat dhe plaget e se kaluares duke u ringjallur per nje perballje dhe ecuri me energjike ne jeten e perditeshme

Virgjeresha duhet te bashkoj forcat dhe inteligjencen me njerzit qe e perkrahin dhe kane te njetin qellim duke eleminuar varesine nga nje ves apo nje njeri

Peshorja do shkeputet nga interesat e vogla dhe personale per te dhene me shume besim kurajo dhe ndihme ndaj atyre qe kane nevoj

Akrepi do gjej terapi dhe sherim nga mbushja shpirterore dhe kontakti me njerez qe i hapi hapesira dhe i tregojne rrugen e zhvillimit

Shigjetari ne luften per te fituar duhet te kuptoj ate qe ka si pasuri si energji dhe si mundesi Prandaj te vleresoj cdo gje qe ka

Bricjapi duhet te gjej rrugen e bashkepunimit dhe te drites pasi syte ja ka erresuar inati hakmarrja dhe antagonizmi

Ujori do kuptoj qe duhet te ndahet nga problemet dhe energjite negative dhe gjithmone i jepet mundesia e nje ndryshimi te madh

Peshqit mund te afrohen dhe te jetojne me njeriun e dashur pasionin errotizmin dhe kete ta bejne per vete dhe jo per te tjeret.