10 Qershor 2023, 22:03

Turns out they were connected, Lorenci is asked about Keis and here's what he says

Nxorri që ishin të lidhur, Lorenci pyetet për Keisin dhe ja ç'thotë

XING

Nxorri që ishin të lidhur, Lorenci pyetet për Keisin dhe ja

Lorenc Hasrama erdhi këtë të shtunë në programin e Ermal Peçit në ekranin e RTSH. Ai foli për projektin e tij muzikor duke premtuar edhe hite të tjera për sezonin veror, por edhe për jetën private.

Mes të tjerash Lorenci u ndal te historia me Keisi Medinin dhe tha se është penduar që foli në Big Brother VIP. 

"Kam qenë i qartë që nuk do kishte asgjë nga ana ime në lidhje me dashurinë në BBVip. Nuk do e gjej dashurinë aty. Nuk duhet të kisha folur këtë e di, por e bëra, njerëzit ta marrin si të duan. Gjërat i kam të ndara si me Sabianin ashtu dhe Kejsin", tha Lorenci. 

Kujtojmë se me futjen e Lorenc Hasramës brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri ujërat u trazuan pasi këngëtari deklaroi se kishte pasur një romancë me bukuroshen në kohën që ishin jashtë.

Nxorri që ishin të lidhur, Lorenci pyetet për Keisin dhe ja