22 Gusht 2018, 23:12

Two kings, Getoar Selimi and Krenar Çoçaj appear for the first time in public

Dy kunetër, Getoar Selimi dhe Krenar Çoçaj dalin për herë të parë bashkë në publik

XING

Dy kunetër, Getoar Selimi dhe Krenar Çoçaj dalin për

Dy motrat bukuroshe të ekranit, Luana dhe Marina Vjollca, janë përfolur prej kohësh jo vetëm për anën profesionale por edhe për jetën private. Vitin e kaluar Marina u martua me reperin e njohur Getoar Selimi, ndërsa Luana shpesh është fotografuar në krahët e Krenar Çoçajt, lidhje për të cilën ka vendosur të mos flasë publikisht.

Dy kunetër, Getoar Selimi dhe Krenar Çoçaj dalin për

Së fundmi çiftet kanë qenë të ftuar në dasmën e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços, ku Getoari ka vendosur të publikojë një foto tepër të veçantë të shkrepur gjatë ditës së ceremonisë.

Dy kunetër, Getoar Selimi dhe Krenar Çoçaj dalin për

Për herë të parë ai dhe Krenari kanë dalë së bashku para publikut. Reperi ka publikur në profilin e tij në Instagram një foto ku shfaqet me kunatin, teksa të dy janë veshur me kostum dhe shohin nga njëri-tjetri duke buzëqeshur.

Dy kunetër, Getoar Selimi dhe Krenar Çoçaj dalin për