22 Gusht 2018, 19:43

Two months after the wedding, Aferdita Dreshaj speaks for the first time about the sweet welcome

Dy muaj pas dasmës, Afërdita Dreshaj flet për herë të parë për pritjen e ëmbël

XING

Dy muaj pas dasmës, Afërdita Dreshaj flet për herë të

Më 30 qershor të këtij viti modelja shqiptare Afërdita Dreshaj kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me sportistin çek, Jakub Kindl.

Dy muaj pas dasmës, Afërdita Dreshaj flet për herë të

Dy muaj pas dasmës, modelja është vënë përballë pyetjeve të shumta të fansave, të cilët e ngacmonin për një bebush dhe është detyruar të flasë për herë të parë për pritjen e ëmbël.

Dy muaj pas dasmës, Afërdita Dreshaj flet për herë të

"Dëshiron të bëhesh nënë?"- e pyet një ndjekës.

"Pyetja më e shpeshtë. Po, dua të bëhem nënë një ditë. Për mometin po shijon thjesht marrëdhënien me partnerin tim."- është shprehur Afërdita.

Dy muaj pas dasmës, Afërdita Dreshaj flet për herë të