21 Maj 2018, 12:06

Two months before the birth: Adelina Tahiri makes the baby a precious gift

Dy muaj para lindjes: Adelina Tahiri i bën bebit dhuratën e çmuar

XING

Dy muaj para lindjes: Adelina Tahiri i bën bebit dhuratën e

Adelina Tahiri prej muajsh e ka bërë publik lajmin që është në pritje të një djali. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shumë herë ka publikuar foto nga periudha e shtatzënisë, ku shihet qartë ndryshimi që ka pësuar në trup.

Dy muaj para lindjes: Adelina Tahiri i bën bebit dhuratën e

Përveç të tjerash gjatë këtyre muajve këngëtarja është llastuar shumë edhe nga bashkëshorti i saj, i cili e ka mbuluar atë më dhurata nga më të ndryshmet, të cilat Adelina i ka ndarë të gjitha më ndjekësit e saj.

Dy muaj para lindjes: Adelina Tahiri i bën bebit dhuratën e

Por këtë herë vetë këngëtarja është duke përgatitur një dhuratë shumë të çmuar për të birin, që pritet të vijë në jetë shumë shpejt.

Dy muaj para lindjes: Adelina Tahiri i bën bebit dhuratën e

Sipas ‘Prive’, Adelina është duke punuar për një këngë që do jetë një dedikim për të birin. Mësohet se në këtë këngë ajo do tregojë gjithë ndjesitë që ka përjetuar gjatë këtyre muajve.

Dy muaj para lindjes: Adelina Tahiri i bën bebit dhuratën e

Dy muaj para lindjes: Adelina Tahiri i bën bebit dhuratën e

Dy muaj para lindjes: Adelina Tahiri i bën bebit dhuratën e