23 Maj 2019, 22:34

Ua: Albana Osmani meets Adriana Lima, see what the model for the Albanian moderator is

Uau: Albana Osmani takon Adriana Limën, shihni ç'bën modelja për moderatoren

XING

Uau: Albana Osmani takon Adriana Limën, shihni ç'bën

Moderatorja dhe filantropistja shumë e dashur për publikun, Albana Osmani ndodhet aktualisht në Kanë, në eventin Amfar ku ka takuar modelen me famë botërore, Adriana Limën.

Uau: Albana Osmani takon Adriana Limën, shihni ç'bën

Albana dhe Adriana jo vetëm kanë pozuar së bashku, por madje janë bërë mikesha.

Uau: Albana Osmani takon Adriana Limën, shihni ç'bën

"Me mikeshën time", shkruan Albana në foton e postuar në Instagram ku ka marrë shumë komplimente.

Uau: Albana Osmani takon Adriana Limën, shihni ç'bën

Albana ka zgjedhur që në event të vishet menjë fustan përrallor në ngjyrë floriri ndërsa Adriana Lima u shfaq e veshur me një fustan elegant të zi.

Uau: Albana Osmani takon Adriana Limën, shihni ç'bën

Uau: Albana Osmani takon Adriana Limën, shihni ç'bën

Uau: Albana Osmani takon Adriana Limën, shihni ç'bën

Uau: Albana Osmani takon Adriana Limën, shihni ç'bën

Uau: Albana Osmani takon Adriana Limën, shihni ç'bën

Uau: Albana Osmani takon Adriana Limën, shihni ç'bën

Uau: Albana Osmani takon Adriana Limën, shihni ç'bën

Uau: Albana Osmani takon Adriana Limën, shihni ç'bën