20 Qershor 2023, 21:18

'Unbelievable', Arbana shares stunning photos after the wedding

'E pabesueshme', Arbana ndan fotot mahnitëse pas dasmës

XING

'E pabesueshme', Arbana ndan fotot mahnitëse pas dasmës

Arbana dhe Eduarti u kurorëzuan në martesë të shtunën e kaluar, por çifti ka qenë shumë i rezervuar në publikimin e fotove. Pas dasmës, ata ndodhen ende në Itali, ku po udhëtojnë në vende të ndryshme duke shijuar bukuritë natyrore.

'E pabesueshme', Arbana ndan fotot mahnitëse pas dasmës

Sot Arbana ka postuar disa foto nga Lago Montagnoli a Madonna di Campiglio. 

"E pabesueshme", shkruan moderatorja për pamjen që ofron ky vend.

'E pabesueshme', Arbana ndan fotot mahnitëse pas dasmës

Mes fotove ajo ka postuar edhe një me Edin ku shfaqen të përqafuar dhe shumë të lumtur pas dasmës madhështore.

'E pabesueshme', Arbana ndan fotot mahnitëse pas dasmës