15 Qershor 2023, 11:40

Unexpected: Luiz is absent from Arbana Osmani's wedding, the reason is revealed

E papritur: Luizi mungon në dasmën e Arbana Osmanit, zbulohet arsyeja

XING

E papritur: Luizi mungon në dasmën e Arbana Osmanit, zbulohet arsyeja

Dasma e Arbanës dhe Eduardit do të mbahet këtë të shtunë në Toskana të Italisë, ku të ftuar do të jenë 120 persona.

Mirëpo i pranishëm në këtë dasmë nuk do të jetë fituesi i “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli.

Me datën 17 qershor, ditën e shtunë ai do të performojë live në New York për të gjithë shqiptarët që ndodhen atje.

Luizi mund ta ketë marrë ftesën e dasmës, por siç duket angazhimet profesionale ia bëjnë të pamundur prezencën në Toskana.