11 Qershor 2023, 16:39

Vacationers and tourists brave the bad weather in Vlora

Pushuesit dhe turistët sfidojnë motin e keq në Vlorë

XING

Pushuesit dhe turistët sfidojnë motin e keq në Vlorë

Kapriçot e motit këtë vit i kanë detyruar pushuesit dhe turistët të shkojnë në plazh edhe në ditë me shi.

Këtë të dielë, megjithëse qyteti i Vlorës ka qenë i mbuluar me vranësira për shkak të motit të paqendrueshëm, kjo nuk i ka penguar pushuesit të shkojnë në plazh pavarësisht shiut.

Burimi: Top Channel