18 Gusht 2018, 22:47

Video / Critics of marrying Macedonians, Adelina Tahiri speaks: If I was delivered today I would not be with my spouse

E kritikuan se u martua me maqedonas, flet Adelina: Po të isha dorëzuar sot nuk do isha me bashkëshortin

XING

E kritikuan se u martua me maqedonas, flet Adelina: Po të isha

Adelina Tahiri ka organizuar sot "Baby shower", pak ditë para se vogëlushi i saj të vijë në jetë. Këngëtarja ka mbledhur të afërm e miq në një ambient të dekoruar bardhë e blu ku po argëtohen me muzikë.

E kritikuan se u martua me maqedonas, flet Adelina: Po të isha

Adelina me këtë festë zbuloi edhe emrin e djalit i cili do të quhet Jon. 

E kritikuan se u martua me maqedonas, flet Adelina: Po të isha

Këngëtarja është kritikuar shumë për shkak të martesës me avokatin maqedonas Serjoza Markov dhe në një fjalim gjatë festës, ajo është shprehur se nëse do dorëzohej sot nuk do ishte me bashkëshortin.