12 Gusht 2018, 19:33

Video / Here's what Luana drew everyone's attention to Sarah's wedding and Ledioni

Video/ Ja çfarë bëri Luana që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në dasmën e Sarës dhe Ledionit

XING

Video/ Ja çfarë bëri Luana që tërhoqi vëmendjen

Ditën e djeshme Sara Hoxha dhe Ledion Liço kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë me një dasmë madhështore që u komentua shumë në media, edhe pse çifti preferuan që privatësia të ishte në maksimum. Mes të ftuarve ishte edhe Luana Vjollca e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Video/ Ja çfarë bëri Luana që tërhoqi vëmendjen

E veshur me një fustan të kuq, të gjatë, me dantella dhe bust, Luana nuk kishte si të mos i kthente të gjithë sytë nga vetja. Moderatorja ka postuar edhe një video ku shfaqet duke pozuar para kamerës teksa mban një ershakë, video që i ka lënë të gjithë ndjekësit e saj gojë hapur.

 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on