8 Gusht 2019, 16:00

Video making a name for the network: Moving cars, Ermal Mamaqi leaves the wheel and leaves

Video që po bën namin në rrjet: Makina në lëvizje, Ermal Mamaqi lë timonin dhe largohet

XING

Video që po bën namin në rrjet: Makina në lëvizje,

Po bën xhiron e rrjetit sot një video e postuar nga producenti, moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi. Ermali shfaqet në makinë me partnerin e Jonida Vokshit, Besnik Krapin. Ky i fundit shprehet se rruga është shumë e bukur ndërsa Ermali thotë: "Të kishim marrë kafe mor burrë".

Video që po bën namin në rrjet: Makina në lëvizje,

"A të dal unë ta marr?", e pyet Bensiku. "Jo se dal vetë", i thotë Ermali dhe papritur del nga makina duke e lënë në lëvizje. 

Video që po bën namin në rrjet: Makina në lëvizje,

Besniku bërtet dhe i kërkon Ermalit të kthehet duke qeshur. Më pas Ermali kthehet brenda në makinë dhe këtu zbulohet e vërteta. Ndiqni videon deri në fund dhe do qeshni me lot.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Video që po bën namin në rrjet: Makina në lëvizje,

Video që po bën namin në rrjet: Makina në lëvizje,

Video që po bën namin në rrjet: Makina në lëvizje,

Video që po bën namin në rrjet: Makina në lëvizje,

Video që po bën namin në rrjet: Makina në lëvizje,

Video që po bën namin në rrjet: Makina në lëvizje,

Video që po bën namin në rrjet: Makina në lëvizje,

Video që po bën namin në rrjet: Makina në lëvizje,