16 Gusht 2019, 18:25

Views come out: Inside the modern home of Arbana Osman

Dalin pamjet: Brenda shtëpisë moderne të Arbana Osmanit

XING

Dalin pamjet: Brenda shtëpisë moderne të Arbana Osmanit

Moderatorja Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani kanë treguar gjithmonë që kanë një marrëdhënie shumë të veçantë me njëra-tjetrën. Dy vajzat e njohura të ekranit kalojnë shumë kohë me njëra-tjetrën dhe nuk ngurrojnë që çdo moment të përditshmërisë së tyre ta ndajnë me fansat në Instagram.

Dalin pamjet: Brenda shtëpisë moderne të Arbana Osmanit

Së fundmi, Xhemi ka qëndruar në shtëpinë e Arbanës dhe nuk ka ngurruar që të publikojë një foto nga apartamenti i saj. Në një foto të publikuar në Instastory, moderatorja shihet e ulur në ballkonin e Arbanës teksa bie në sy arredimi i tij modern.

Dalin pamjet: Brenda shtëpisë moderne të Arbana Osmanit

“Mirëmëngjesi tek shtëpia e Panës”, ka shkruar Xhemi teksa shihet e ulur në një kolltuk të bardhë ndërkohë që shijon pamjen e natyrës.

Dalin pamjet: Brenda shtëpisë moderne të Arbana Osmanit

Dalin pamjet: Brenda shtëpisë moderne të Arbana Osmanit

Dalin pamjet: Brenda shtëpisë moderne të Arbana Osmanit

Dalin pamjet: Brenda shtëpisë moderne të Arbana Osmanit

Dalin pamjet: Brenda shtëpisë moderne të Arbana Osmanit

Dalin pamjet: Brenda shtëpisë moderne të Arbana Osmanit

Dalin pamjet: Brenda shtëpisë moderne të Arbana Osmanit

Dalin pamjet: Brenda shtëpisë moderne të Arbana Osmanit

Dalin pamjet: Brenda shtëpisë moderne të Arbana Osmanit

Dalin pamjet: Brenda shtëpisë moderne të Arbana Osmanit