14 Qershor 2023, 16:57

Vivien confirms the return with Getinho, surprise for the rapper's birthday

Vivien konfirmon rikthimin me Getinjon, surpriza për ditëlindjen e reperit

XING

Vivien konfirmon rikthimin me Getinjon, surpriza për ditëlindjen e

Reperi i njohur Getinjo ka festuar ditëlindjen e tij të 30. Në këtë ditë të veçantë mes shumë urimesh nuk mungoi edhe urimi special nga partnerja e tij Vivien Thano, e cila me këtë rast konfirmoi edhe lajmet se çifti është rikthyer bashkë. 

Vivien ka publikuar një foto në InstaStory së bashku me Getinjon, teksa krahas saj ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen tuniii im!”. Çifti shfaqet duke konsumuar një darkë dhe shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Vivien konfirmon rikthimin me Getinjon, surpriza për ditëlindjen e

Kujtojmë që dyshja u përfolën për ndarje pak kohë më parë, por më pas Vivien u shfaq në oborrin e shtëpisë së Getit në Ferizaj, aty ku ishte zhvendosur pas përfundimit të “Big Brother VIP Kosova”.