1 Qershor 2023, 11:59

Vivien reacts for the first time to the pregnancy

Vivieni reagon për herë të parë për shtatzëninë

XING

Vivieni reagon për herë të parë për

Vivien dhe Getinjo janë bashkë. Vivien është shfaqur në oborrin e shtëpisë së Getit në Ferizaj, aty ku ishte zhvendosur pas përfundimit të “Big Brother VIP Kosova”. Mirëpo fansat kanë kapur dhe një detaj. Në videon e postuar në Instagram story, Vivi shfaqet me barkun e rrumbullakosur e madje në një moment vendos dorën. Kaq është dashur që të rihapen edhe njëherë thashethemet për një shtatzëni të mundshme të ish-banores.

E përgjigjen më të mirë duket ta ketë dhënë përmes një postimi. 

Nga palestra e shtëpisë, jo në një kënd por në disa të tillë, Vivi i ka treguar linjat e saj, përfshirë edhe barkun e sheshtë. 

Vivieni reagon për herë të parë për