7 Janar 2022, 12:01

Vote: Who is leaving Big Brother VIP tonight?

Votoni: Kush largohet sonte nga Big Brother VIP?

XING

Votoni: Kush largohet sonte nga Big Brother VIP?

Të martën Donaldi u vendos para një zgjedhjeje të vështirë. Ai fitoi një udhëtim nëpër botë me Romeon, por për të realizuar këtë duhet të çonte tre banorë në nominim, përfshirë dhe veten. I vendosur në siklet, Donaldi tha se do të çojë në nominim veten, Ilirin dhe Meridianin.

Votoni: Kush largohet sonte nga Big Brother VIP?

Kështu një nga këta banorë do të eliminohet sonte nga shtëpia e Big Brother VIP. Votoni në sondazhin e mëposhtëm se cili konkurrent mendoni se do të largohet.

Poll