7 Maj 2020, 22:23

Votoni: Kush ka punuar më mirë në përballimin e pandemisë?

XING

Votoni: Kush ka punuar më mirë në përballimin e

Prej dy muajsh, Shqipëria ishte nën 'kthetrat' e Covid-19, koronavirusit që pushtoi botën ndërsa tani ngadalë po i afrohemi fitores. Gjatë këtyre dy muajve, kryeministri Edi Rama, kryebashkiaku Erion Veliaj, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ministrja e Arsimit Besa Shahini dhe ministri përgjegjës për përballimin e situatës ekonomike të shkaktuar nga Covid-19, Arben Ahmetaj kanë qenë ata që kanë menaxhuar situatën, në varësi të fushës që mbulojnë. Cili prej tyre mendoni se ka punuar më mirë në përballimin e pandemisë? Votoni në sondazhin e mëposhtëm.