18 Qershor 2023, 10:26

Was he invited to Arbana's wedding? Luiz explains the truth and reveals the only worry he has left

A ishte i ftuar në dasmën e Arbanës? Luizi sqaron të vërtetën dhe tregon të vetmin merak që i ka mbetur

XING

A ishte i ftuar në dasmën e Arbanës? Luizi sqaron të

Luizi ka publikuar në rrjete sociale një video ku tregon merakun që i ka mbetur nga dasma e Arbanës dhe Eduartit. "I vetmi merak që më ngeli që nuk jam te dasma e Arbanës dhe Eduartit është momenti kur t'i thonë "A do ti Arbana ta marrësh Eduartin për burrin tënd?" dhe fillon tan, tën, tan, tën...deri në Gusht", është shprehur këngëtari me humor.

A ishte i ftuar në dasmën e Arbanës? Luizi sqaron të

Kështu Luizi ka lënë të kuptohet se në ndryshim nga Kristi apo Zhaklina, ai ka qenë i ftuar në dasmën e moderatores, por nuk ka mundur të shkojë për shkak se ndodhet në New York. Mirëpo një ndjekëse i ka komentuar në videon e publikuar më pas nga "Vip Magazine": Ik ore debil se nuk të ka ftuar as ty e as llullën!

"Nuk ka arritur akoma koha e teletransportimit nga New York në Toskana. Gjithsesi, kujdes me fjalorin sepse ka mbaruar BB dhe mos më detyro të ta kthej sic e meriton", i është përgjigjur Luizi. 

A ishte i ftuar në dasmën e Arbanës? Luizi sqaron të